Het was in 2009 Beestenboel bij de HEMA. Klanten konden via een leuke actie sparen voor vrolijke knuffels. Ter promotie van de campagne bezochten levensgrote exemplaren de HEMA vestigingen. Omdat het een kortlopende actie was, volstond de budget kwaliteit. Na 6 weken campagne zouden de kostuums namelijk niet meer gebruikt worden.

Vandaar de keuze van de HEMA om voor de Budget keuze te gaan. Naast het leveren van de 6 kleurrijke mascottes, verzorgde we ook nog eens de complete tour langs alle filialen!
Vervoer, planning, acteurs en fotografen. Het complete team bezocht tientallen vestigingen, waar de mascottes er op een positieve wijze een beestenboel van maakte!

Na ontvangst van het ontwerp hebben we een groot aantal voorbeeld stoffen aan de klant gepresenteerd. Het was voor de klant belangrijk dat de kleuren overéén kwamen en dat de mascottes zacht en knuffelbaar waren. 4 weken na het selecteren van de stoffen, presenteerde we de mascottes op het HEMA hoofdkantoor.
Studio 100, bekend van o.a. Kabouter Plop, K3, Megamindy en Maya de Bij, benaderde Topmascottes voor de productie van een nieuw mascotte kostuum. Het bleek een testbestelling te zijn in de zoektocht naar een nieuwe mascotte leverancier. In totaal mochten vier bedrijven hun kunsten vertonen.

We zijn als Topmascottes zeer trots op het feit dat dit bedrijf ons kostuum koos. Inmiddels zijn we volop aan het produceren voor de verschillende Plopsaland parken in Nederland, België en Duitsland. Maya de Bij, Flip, Wicky the Viking en vele anderen zullen onze workshop in de komende periode verlaten!

De klant was voornamelijk te spreken over het draagcomfort en de zorg die besteed is aan de afwerking van het kostuum.
Voorbeeld Case Plopsaland
Voorbeeld Case HEMA
Voorbeeld Case You Tech
Voorbeeld Case CDA / Balkenende
Het CDA wilde bij de verkiezingen de premier graag op meerdere plaatsen tegelijk aanwezig hebben. Uiteraard was dat onmogelijk maar op een ludieke wijze was premier Balkenende toch op vier plaatsen tegelijk aanwezig.

We produceerde drie replica's van de premier in mascottevorm. Deze mascottes toerde door heel Nederland en werd een geliefd foto object voor de stemgerechtigden! De mascotte toer was een groot succes! Ter afsluiting van het premierschap werd de heer Balkenende door zijn 'replica's', op een scooter, uitgezwaaid!
LiveZilla Live Help
LiveZilla Live Help
You Tech promoot het technisch onderwijs. Bureau Top, dat verantwoordelijk is voor de uitvoering van de promotie, wilde de campagne versterken door de inzet van een tweetal robots. Deze robots 'lokken' de jongeren naar de beursstand en trekken op de gehele beursvloer de aandacht door hun opvallende voorkomen.

De wens was om de robots ook een scherm op de borst te geven waarmee Yougi kan communiceren. We voegden twee touchscreens toe, waarop een flashanimatie te zien is.

Naast het leveren van de kostuums, verzorgt Topmascottes ook de acteurs voor optredens in het hele land.

Yougi de Robot is nu al zeer populair. Neem maar eens een kijkje op www.youtech.nl